Mestvinnende eksteriør 2021

19.09.2021 NBSK, ØSTFOLD (23 hanner/39 tisper)

Dommer: Leif Ragnar Hjort

1 BHK Zebastian Z’Ippon av Hiselfoss – CERT – BIM

2 BHK N UCH Theis Trumph av Lee Armand

3 BHK N SE UCH Roabamsen’s Quality Qing

4 BHK N SE UCH Tiviniro’s Something Special

Sortie Quest av Lee Armand – RES. CERT

1 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss – BIR

2 BTK Ana Athene Mi Amore av Hiselfoss

3 BTK Underlige Kiara av Hiselfoss – CERT

4 BTK NORD UCH Berntiers Like Milano

18.09.2021 NBSK, ØSTFOLD (22 hanner/43 tisper

Dommer: Ann Wiseman Stavdal, Norge

1 BHK N UCH NJV-20 NV-21 Berntiers X Mas – BIM

2 BHK Njord, CERT

3 BHK N UCH Theis Trumph av Lee Armand

4 BHK Bernerutsikten’s Dancing Oliver – RES. CERT

1 BTK NORD UCH Berntiers Like Milano – BIR

2 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss

3 BTK NORD UCH Sorite Monètaire av Lee Armand

4 BTK Underlige Kiara av Triomar – CERT

Sandra Alexberns – RES. CERT

05.09.2021 NBSK, ROGALAND (23 hanner/39 tisper)

1 BHK N SE UCH Roabamsen’s Quality Qing – BIR

2 BHK N UCH NJV-20 NV-21 Berntiers X Mas

3 BHK Hubba Bubba’s Xtra Mye Prim – CERT

1 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss – BIM

2 BTK N UCH Roabamsen’s Madonna Mirakel – CERT

3 BTK NJV-21 Ana Athene Mi Amore av Hiselfoss

4 BTK Hubba Bubba’s Winter Wunderbaum – RES. CERT

04.09.2021 NKK, ROGALAND (INT) (22 hanner/29 tisper)

1 BHK N SE UCH Roabamsen’s Quality Qing, CACIB – BIM

2 BHK NORD UCH Zorro Z Berno Vega, RES CACIB

3 BHK N UCH NJV-20 NV-21 Berntiers X Mas

4 BHK N UCH Aivema’s Canto Costello, CERT

1 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss  CACIB – BIR

2 BTK NORD UCH Berntiers Heart Of Gold, RES. CACIB

3 BTK  N UCH Vinkizz Allin, CERT

4 BTK NJV-21 Ana Athene Mi Amore av Hiselfoss

22.08.2021 NKK, HEDMARK (Nordic) (25 hanner/43 tisper)

Dommer: Astrid Indrebø, Norge

1 BHK N UCH NJV-19, NV-21 Berntiers X Mas, Nordic Cert – BIM

2 BHK DKJUCH KLBJUCH Chalina’s Ellington, Res. Nordic cert, CERT

3 BHK NORD UCH Zorro Z Berno Vega

4 BHK N SE UCH, NVV-21 Tiviniro’s Something Special

1 BTK N DK SE NORDIC UCH INT CH NV-21 Werner Wix Xtraspecial, CERT, Nordic Cert – BIR

2 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss

3 BTK NJV-21 Ana Athene Mi Amore av Hiselfoss

4 BTK Hubba Bubba’s Widda Wunderland

21.08.2021 NBSK, HEDMARK (44 hanner/66 tisper)

Dommer: Britt Nyberg, Norge

1 BHK N SE UCH Tiviniro’s Something Special, BIM

2 BHK Vanity Vilmer av Lee Armand, CERT

3 BHK N UCH Cafridas Terrific Trønder Turbo

4 BHK N UCH Whitestripe’s Dreng

Cafridas Y-matic Yoker Ygon, RES. CERT

1 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss –  BIR

2 BTK N UCH Brienne O’Tarth av Lee Armand

3 BTK NORD UCH Berntiers Heart Of Gold

4 BTK Cafridas Rhythmic Rhapsody Romance, CERT

Vinkizz Allin, RES. CERT

07.08.2021 NKK (INT) (3 hanner/14 tisper)

Dommer: Trond Are Karlsen, Norge

1 BHK N SE UCH Roabamsen’s Quality Qing – CACIB – BIR

1 BTK N UCH Auralis Riga Milladatter – CACIB – BIM

04.07.2021 NKK (INT) (21 hanner/29 tisper)

Dommer: Sven-Olov Gustavsson, Norge

 

1 BHK N SE UCH Cafridas Terrific Trysil Texas – CACIB – BIM

2 BHK N SE UCH Roabamsen’s Quality Qing, R. CACIB

3 BHK Vinkizz Armageddon, CERT

4 BHK Hubba Bubba’s Xtra Mye Prim, RES. CERT

1 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss – CACIB – BIR

2 BTK NORD UCH Berntiers Like Milano, R. CACIB

3 BTK NORD UCH Berntiers Heart Of Gold

4 BTK Ana Athene Mi Amore Av Hiselfoss – CERT

Hirra Av Doamis – RES. CERT

03.07.2021 NBSK, Trønderspesialen (26 hanner/46 tisper

Dommer: Jari Partanen

 

1 BHK N SE UCH Cafridas Terrific Trysil Texas – BIM

2 BHK N UCH Berner-tunet’s Herman

3 BHK N SE UCH Roabamsen’s Quality Qing

4 BHK N SE UCH Tiviniro’s Something Special

Nellyvill’s Standing Strong – CERT

Vinkizz Armageddon – RES. CERT

1 BTK CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av Hiselfoss – BIR

2 BTK NORD UCH Sortie Monètaire Av Lee Armand

3 BTK Ana Athene Mi Amore Av Hiselfoss – CERT

4 BTK Hirra Av Doamis – RES. CERT

13.06.2021 NKK (NORDIC) (5 hanner/15 tisper)

Dommer: Leif Ragnar Hjort, Norge

1 BHK Cafridas Victoric Veni Vidi Vici, NORDIC CERT – BIR

2 BHK N SE UCH Cafridas Terrific Trysil Texas, RES. NORDIC CERT

1 BTK NORD UCH Berntiers Heart Of Gold, NORDIC CERT – BIM

2 BTK Roabamsen’s Surprise Come Shine, RES. NORDIC CERT

3 BTK N UCH Bernerhuset’s Denali Demi

4 BTK Bernerhuset’s Kirima Kiara

11.06.2021 NBSK, NORD (7 hanner/18 tisper)

Dommer: Maija Heinilä, Norge

1 BHK Cafridas Victoric Veni Vidi Vici – CERT – BIR

2 BHK N SE UCH Cafridas Terrific Trysil Texas

3 BHK Bernerhuset’s Nootau Nico, RES. CERT

1 BTK N UCH Bernerhuset’s Denali Demi – BIM

2 BTK Auralis Wifie Tanjadatter, CERT

3 BTK NORD UCH Berntiers Heart Of Gold

4 BTK N UCH Auralis Riga Milladatter

05.06.2021 NKK, Sandefjord – (Int) (12 hanner/20 tisper)

Dommer: Maija Heinilä, Norge

 

1 BHK N SE UCH Cafridas Terrific Trysil Texas – CACIB – BIM

2 BHK N SE UCH Roabamsen’s Quality Qing – R. CACIB

3 BHK N UCH Bra-kar Bjørkson Av Sennenlio

4 BHK N UCH NJV-20 Berntiers X Mas – CERT

1 BTK N UCH Nøklebyåsen’s Jodee – CACIB – BIR

2 BTK NORD UCH Berntiers Heart Of Gold – R. CACIB

3 BTK Bajana Bear Av Bernersvansen – CERT

4 BTK Nolegårdens Lille Vackra Anna – R. CERT

 

Beregningen bak rangering av mestvinnende berner sennenhund i Norge skjer på følgende måte:

Mestvinnende tisper og hanner
1 BHK/BTK – 9 poeng + antall påmeldte hanner/tisper
2 BHK/BTK – 6 poeng + antall påmeldte hanner/tisper
3 BHK/BTK – 3 poeng + antall påmeldte hanner/tisper
4 BHK/BTK – antall påmeldte hanner/tisper

Mestvinnende veteran
For å få poeng må hunden få excellent.

1 vet. – 10 poeng, 1 poeng for ck og 1 poeng for hver slåtte påmeldte veteran hanne/tispe
2 vet. –  8 poeng, 1 poeng for ck og 1 poeng for hver slåtte påmeldte veteran hanne/tispe
3 vet. –  6 poeng, 1 poeng for ck og 1 poeng for hver slåtte påmeldte veteran hanne/tispe
4 vet. –  4 poeng, 1 poeng for ck og 1 poeng for hver slåtte påmeldte veteran hanne/tispe

Nytt fra 2021 – gjelder bare rasespesialer: Alle som får CK, men ikke blir plassert i BHK/BTK) får 5 poeng

Hvis det feil på liste, vennligst send en melding eller mail til Bente Risto Holmen – [email protected]

 

Tisper – oppdatert

22.09.2021

Nr.Reg.nr.Navn - hund:Navn - eier:Seks beste utstillingerPoeng
1NO51515/14CIB NORD UCH Kbhjv-15 SV-16 NV-17-20 KV-18 NORDV-18 Querida Qarmen Av HiselfossGro Solberg, Rakkestad55+49+75+49+48+48324
2NO51125/20NJV-21 Ana Athene Mi Amore Av HiselfossGro Solberg, Rakkestad49+29+45+46+29+42240
3SE16432/14NORD UCH Berntiers Heart Of GoldHans R. Berge/Else Marie Sundgaard, Kongsberg26+21+24+35+32+69207
4SE47912/2015NORD UCH Berntiers Like MilanoElse M. Sundgaard/Hans R. Berge, Kongsberg21+35+20+52+39+21188
5NO44728/16NORD UCH Sortie Monètaire Av Lee ArmandHilde K. Harsvik, Kristiansund52+4698
6Underlige Kiara av TriomarTherese Bråtenes, Klavstadhaugen43+4285
7NO44810/13N UCH Roabamsen's Madonna MirakelSissel Vatnedal, Ørje5+13+10+45+578
8NO35395/18N UCH Brienne O'Tarth av Lee ArmandElin Normannseth/Torill Bogstad, Gjerdrum72+577
9NO43898/16N UCH Auralis Riga MilladatterJan Terje Albertsen, Leirfjord18+23+18+1675
10NO39668/19Bernerlabben's Nanna NirvanaKim-Are Næss Leistad, Lasse Næss Leistad, Buvika
5+13+13+9+19+1574
11NO39365/11N UCH Cafridas Rhythmic Rhapsody RomanceMonika Hansen, Ålfoten5+6671
12NO50476/20Roabamsen's Surprise Come ShineElse Marie Sundgaard, Kongsberg5+21+8+10+16+565
13NO56904/12N UCH Bernerhuset's Danali DemiAnne Rokstad, Rossfjordstraumen27+18+1762
14FI40336/19N SE UCH Vinkizz AllinWenche H. Blakkisrund, Hønefoss5+32+18+560
15NO49761/16N UCH Nøklebyåsen's JodeeSølvi Brudeseth, Sandefjord29+15+1559
16NO34237/20Hubba Bubba's Widda WunderlandMariell Nordli Kristiansen5+4348
17NO55210/18Hirra Av DoamisAnne-Marie Iversen, Skjeberg4646
18NO34236/19Hubba Bubba's Winter WunderbaumKjersti Olsen, Hurdal5+3944
19NO44757/20Auralis Wifie TanjadatterTina Hermansen, Tromsdalen24+1539
20NO33789/13Bernerhuset's Etenia EmblaSolveig Aarbogh, Øverbygd5+18+1235
21DK12188/2015N UCH Bernerlunden's Imaginary IraNina Bless, Blomsterdalen17+1330
21DK14059/2019
Bernerlunden's Olea Otard Af BaronNina Bless, Blomsterdalen14+1630
23NO42809/20
Kasjmirtunets Classy Maggie McDTherese Bråtenes, Klavestadhaugen5+18+528
24PKRII135103
Celine Dion Bernenska DolinaKaronline Andersen, Andebu2424
25NO48150/19Bajana Bear Av BernersvansenAnne Medrud, Rødberg2323
26SE25278/2020Nolegårdens Lille Vackra AnnaWenche Blakkisrud, Hønefoss2020
26NO38024/17Bernerhuset's Kirima KiaraAnne Rokstad, Rossfjordstraumen5+1520
26NO38015Auralis Qeina Qarasjokk KeradatterTrine-Lise Nystad, Kvaløya5+1520
29NO46833/14Berningtons VanjaVeronica Berge, Ålgård1717
29NO42736/20It's So Easy Av Lee ArmandKim-Are Næss Leistad, Lasse Næss Leistad, Buvika
5+1217
31NO38662/16Athina Av SolbergnesSolveig Aarbogh, Øverbygd99
32NO49534/20
Bianca Av SolbergnesSolveig Aarbogh, Øverbygd66
33NO42809/20Kasjmirtunets Classy Mia McDTrine Engstrøm, Søre Osen55
33NO35855/18Auralis Umbrella OnadatterØyvind Skjeldal, Kvaløya55
33NO32056/14Auralis Milla MirandaTrine-Lise Nystad55
33NO32098/15Auralis Ona Olivia DacotadatterTrine-Lise Nystad, Kvaløya55
33ROI20/63987Starrytownsouverird'italie O NellyvHilde Holst Leknes, Heimdal55
33EST03146/18Ridon Hennet Õnnelik Päikesetõus
Stine Bøe, Espa55
33NO30178/18Havika's GydaTrunde Grindberg, Namsos55
33DK08660/2011Egely's BjørkGerda Hagerup, Fitjar55
33NO59294/18Cafridas Victoric Virginia VickieStein Erik og Grethe Engen, Slemmestad55
33NO39176/12Hubba Bubba's Pia PjolterKjersti Olsen, Hurdal55
33NO37219/18Bernerutsikten's Phoebe BuffayYvonne Hansen, Åsvang55
33NO53522/11Tiviniro's Red Rose For LoveChristina Harsvik, Kristiansund55
33NO37594/19Z'Anna Zequita av HiselfossMai-Linn Jahren, Voss55

Hannhunder – oppdatert

22.09.2021

Nr.Reg.nr.Navn - hund:Navn - eier:Seks beste utstillingerPoeng
1NO43083/18Roabamsen's Quality QingSissel Vatndal. Ørje23+29+27+26+31+32
168
2SE35533/2019N UCH NJV-20, NV-21 Berntiers X MasWenche Blakkisrud, Hønefoss12+34+25+29+17+31148
3NO32864/13N SE UCH Tiviniro's Something SpecialHilde K. Harsvik, Kristiansund26+53+25+5+23132
4NO41240/16N SE UCH Cafridas Terrific Trysil TexasVigdis og Ole Einar Løken, Bøn21+13+13+35+30+12124
5NO41241/16N UCH KV-21 Cafridas Terrific Trønder TurboKim-Are Næss Leistad, Lasse Næss Leistad, Buvika9+11+14+13+47+12106
6NO53891/20NJV-21 Hubba Bubba's Xtra Mye PrimRickard Johnsson, Hurdal21+16+5+2668
7LSVKBS1772/15NORD UCH Zorro Z Berno VegaLena Hartvigsen, Vikersund28+2856
8NO59290/18N DK UCH DKJV-19 Cafridas Victoric Veni VidiVigdis Løken, Bøn16+10+14+6+955
9NO49090/15N UCH Whitestripe's DrengMarit/Mia C. Sandøy, Skotbu5+44+554
9NO52448/17N UCH Theis Trumph Av Lee ArmandElin Normannseth, Gjerdrum25+2954
11FI40335/19N UCH Vinkizz ArmageddonSonja Berg, Andebu5+24+5+13+552
12NO52446/17Vanity Vilmer av Lee ArmandJoakim Gebhardt, Jessheim5050
12NO59452/17N UCH Bra-kar Bjørkson Av SennenlioMari Anne Braathen15+13+1745
14NO44439/16NjordEva Mjøvik, Nesbru16+2844
15NO42408/13N UCH Berner-tunet's HermanØystein Pettersen, Raufoss3232
15NO37592/19Zebastian Z'Ippon av HiselfossLive Hokstad, Kapp3232
17NO37214/18Bernerutsikten's Dancing OliverAnn-Kristin Hansen, Åsvang5+2227
18NO44205/12N UCH Aivema's Canto CostelloKari Anne Fadnes, Fonnes2222
19NO42710/13N UCH Fanaberner'ns Baron BerlinNina Bless, Blomsterdalen9+6+520
20NO32054/14N UCH Mambo Nr 5Liv Marit Wigum-Aas, Leirfjord1111
20NO58019/20Adelige Kompis av TriomarDaniel Meek Dromes1111
20NO32884/19N UCH Nellyvill's Primo PadrinoTone Alstad Pettersen, Lundamo1111
23NO56874/19Bernerhuset's Nootau NicoAnne Rokstad, Rossfjordstraumen1010
23NO41590/11Roabamsen's Jippi OblixHelene Aulie, Farsund1010
23NO42729/20Dust N'Bones av Lee ArmandHeidi Hæhre, Ås5+510
26NO55813/20Nellyvill's Standing StrongMona Kjøsnes Bakken, Auli55
26NO37954/16N SE UCH Berner Leiren's BillyMariell Nordli Kristiansen, Romedal55
26NO43263/20Cafridas Y-matic Yoker YgonMarianne Hatløy, Lensvik55
26NO35489/20Sortie Quest av Lee ArmandGry Helen Lund Brekka55
26NO38806/17N UCH NV-20 Agazzi TuzzisønnKirsti Thorvaldsen, Rolvsøy55

Veteran tispe – oppdatert

22.09.2021

Nr.Reg.nr.Navn - hund:Navn - eier:Seks beste utstillingerPoeng
1NO44810/13N UCH Roabamsen's Madonna MirakelSissel Vatndal, Ørje11+16+14+14+13+1281
2NO39365/11N UCH Cafridas Rhytmic Rhapsody RomanceMonika Hansen, Ålfoten13+10+18+950
3NO337789/13Bernerhuset's Etenia EmblaSolveig Aarbogh, Øverbygd10+11+8+1039
4NO53522/11N UCH NVV-19, NVV-21 Tiviniro's Red Rose For LoeChristina Harsvik, Kristiansund15+1429
4NO56904/12N UCH Bernerhuset's Denali Demi
Anne Rokstad, Rossfjordstraumen13+1225
6NO31655/12Auralis Ilja Indiana DacotadatterTrine-Lise Nystad, Kvaløya6+1218
7NO39176/12Hubba Bubba's Pia PjolterKjersti Olsen, Hurdal1515
8NO41541/13Storelabben's Dream Of A DreamBjørg Møller, Oslo8+513
9NO40403/12Bernerkjakin's Akira WalnIrene Viland, Øvre Vats1111
9NO54522/12Roabamsen's Luxus LunaTrine Engstrøm, Søre Osen1111
11DK08660/2011Egely's BjørkGerda Hagerup, Fitjar1010
12NO49397/13Osterfjorden's Hardangertaus CarmenMai-Linn Jahren, Voss99
13NO45484/13N UCH Nellyvill's Limited EditionHilde Holst Leknes, Heimdal66

Veteran hannhund – oppdatert 22.09.2021

Nr.Reg.nr.Navn - hund:Navn - eier:Seks beste utstillingerPoeng
1NO32864/13N SE UCH Tiviniro's Something SpecialHilde K. Harsvik, Kristiansund12+14+14+13+13+1379
2NO41590/11Roabamsen's Jippi OblixHelene Aulie, Farsund10+11+7+9+6+952
3NO42710/13N UCH Fanaberner'ns Baron BerlinNina Bless, Blomsterdalen11+11+9+11+951
4NO42408/13N UCH Berner-tunet's HermanØystein Pettersen, Raufoss15+10+1035
5NO44205/12Aivema's Canto CostelloKari Anne Fadnes, Fonnnes5+1318
6NO39360/11N UCH Cafridas Rhythmic Rolls RoyceVigdis Løken, Bøn1010
7SE44360/2013Charlie's Berner Ta HiBritt Elin Flåten, Degernes66

Tellende utstillinger og dommerliste – oppdatert 22.09.2021

DatoStedArrangørDommerLandPåmeldte
05.06.2021MelsomvikNKK - NordiskMaija HeiniläNorge12 hanner/20 tisper
11.06.2021TromsøNBSK, NordMaija HeiniläNorge
7 hanner/18 tisper
12.06.2021TromsøTromsø HundeklubbKarl Eddie BergeNorge4 hanner/9 tisper
13.06.2021TromsøNKK - NordiskLeif Ragnar HjorthNorge5 hanner/15 tisper
19.06.2021BodøSalten BrukshundklubbLeif Herman WilbergNorge3 hanner/8 tisper
20.06.2021BodøVåga HundeklubbMarianne HolmliNorge3 hanner/7 tisper
03.07.2021TrondheimNBSK, TrøndelagJari PartanenNorge26 hanner/46 tisper)
04.07.2021TrondheimNKK - InternasjonalSvein-Olov GustavssonNorge21 hanner/29 tisper)
24.07.2021Karmøy Karmøy HundeklubbAntonio Di LorenzoNorge
8 hanner/11 tisper
25.07.2021KarmøyNorsk Lhasa Apso KlubbTerje LindstrømNorge7 hanner/10 tisper
24.07.2021LofotenVågan HundeklubbLeif-Herman WilbergNorge3 hanner/4 tisper
25.07.2021LofotenSalten BrukshundklubbAnne Livø BuvikNorge2 hanner/4 tisper
07.08.2021FauskeNKK - InternasjonalTrond Are KarlsenNorge3 hanner/14 tisper
14.08.2021MosjøenVefsn HundeklubbGunnar NymannDanmark5 hanner/9 tisper
15.08.2021MosjøenRana Trekk- og BrukshundklubbMarkku KipinäFinland4 hanner/10 tisper
21.08.2021StavsjøNBSK, HedmarkBritt NybergNorge44 hanner/66 tisper
22.08.2021LillehammerNKK - Nordisk Astrid IndrebøNorge
25 hanner/43 tisper
28.08.2021TrøndelagTrøndelag SelskapshundklubbElin NormannsethNorge3 hanner/6 tisper
29.08.2021TrøndelagNorsk Schnauzer Bovier KlubbElisabeth Bugge OlsenNorge2 hanner/3 tisper
28.08.2021TromsøTrømsø HundeklubbMarit SundeNorge2 hanner/8 tisper
29.08.2021TromsøNorsk Dalmatiner KlubbJohan J. JuslinFinland6 tisper
04.09.2021RogalandNKKNina Lönner-AnderssonSverige22 hanner/29 tisper
05.09.2021RogalandNBSK, RogalandTrine GustavsenNorge23 hanner/39 tisper
11.09.2021SteinkjerSteinkjer HundeklubbKarl Eddie BergeNorge0
11.09.2021HaglebuNorsk NewfoundlandshundklubbJens Utke RamsingDanmark14 hanner/15 tisper
12.09.2021HaglebuNorsk NewfoundlandshundeklubbLisbet Utke RamsingDanmark10 hanner/12 tisper
18.09.2021SortlandSortland HundeklubbAvlyst
19.09.2021SortlandBjerkvik HundeklubbAvlyst
18.09.2021ØstfoldNBSK, ØstfoldAnn StavdalNorge22 hanner/43 tisper
19.09.2021ØstfoldNBSKLeif Ragnar HjortNorge23 hanner/39 tisper
25.09.2021OppdalNorsk Miniature American Shephard KlubbWera WübenthalNorge4 hanner/7 tisper
26.09.2021OppdalOppdal HundeklubbCarsten BirkDanmark6 hanner/7 tisper
25.09.2021BergenBergens Selskaps- og BrukshundklubbMaija HeiniläNorge9 hanner/17 tisper
02.10.2021HarstadNKKNina KarlsdotterSverige4 hanner/14 tisper
09.10.2021NaustdalSunndal HundeklubbÅke CronanderSverig
09.10.2021KongsbergKongsberg HundeklubbArne FossNorge
16.10.2021TrondheimNBSK, TrøndelagMarianne HolmliNorge
17.10.2021TrondheimNBSKJohn JacobsenNorge
23.10.2021NordkjosbotnNorsk Miniaturhund KlubbLeif Ragnar HjortNorge
24.10.2021NordkjosbotnNorsk Miniaturhund KlubbPer Kristian AndersenNorge
13.11.2021StordFitjar - Stord HundeklubbElina HaapaniemiFinland
20.11.2021SandefjordNKKJos De Cuyper,Belgia
28.12.2021Norsk Doberman KlubbAvlyst