Avd.Oslo og omegn,Mestvinnende 2018

Avdelingsmesterskap NBSK Oslo og omegn 2018

Valper hann

1. NO59452/17 Bra-Kar Bjørkson av Sennenlio 104 poeng

Mari Anne Braaten

2.NO43083/18 Roabamsen`s Quality Qing, 65 poeng

Sissel Vatndal

Valp tisper

1.NO43126/18 Arctic Akela Av Bernersvansen 106 poeng

Lisbet Sandberg

Veteran hann

1-NO39117/10 N Uch NBSK klubb veteran champion.

Hubba Bubba`s Ozzy the Ozzman 140 poeng

Kjersti Olsen

2.14355/08 N Uch Sveitsisk veteran champion, NBSk klubbveteran champion

Cafridas Nostalgic Nero Nebraska 72 poeng

Britt Olsen, Vigdis Løken

Veteran tispe

1.16676/08 N Uch DKVECH DKKLBVECH BSKLBVV-18 KLBJUBVV-18 NordV-18

Sporty Future av Lee Armand 104 poeng

Mari Anne Braaten

2.NO42265/10 Creme De Cassis av Lee Armand 44 poeng

Elin Normannseth, Torill Bogstad

3.NO42595/10 Roabamsen`s Hayden Panettiere 36 poeng

Anita Dreier

Hannhund

1.NO41240/16 N SE Uch Cafridas Terrific Trysil Texas 82 poeng

Vigdis Løken

2.NO47771/15 N Se Uch NV-18 Roabamsen`s Oberst Orakel 76 poeng

Sissel Vatndal, Kari Anne Støverud

3.NO49090/15 N Uch Whitestripe`s Dreng 56 poeng

Marit og Mia Caroline Sandøy

4.NO34686/16 N Uch Sveitsisk Show champion

Our Royal Chief No.7 av Milkcreek 38 poeng

Vigdis Løken, Britt K Olsen

5.NO59452/17 Bra-Kar Bjørkson av Sennenlio 33 poeng

Mari Anne Braaten

6.NO39360/11 N Uch Cafridas Rhythmic Rolls Royce 22 poeng

Vigdis Løken

7.NO49169/12 N Uch Hubba Bubba`s Qurt Qromkake 11 poeng

Kjersti Olsen

Tisper

1.NO52192/15 N CH Uch Sveitsisk Show Champion

Cafridas Sportic Swarovski Star 78 poeng

Vigdis Løken

2.NO52190/15 N Uch Cafridas Sportic Sweet Soul 70 poeng

Vigdis Løken

3.NO51888/16 N DK Uch Viva La Vida av Hiselfoss 62 poeng

Bente Risto Holmen

4.NO47774/15 N Uch NV-18 Roabamsen`s O`Lexie Orakel 60 poeng

Lisbet Sandberg, Tore Fredriksen

5.NO38542/17 Hubba Bubba`s Ulla Widundertulla 52 poeng

Kjersti Olsen

6.NO54521/12 Roabamsen`s Luxus Lexie 33 poeng

Baard Paulsen

7.SE40525/2014 Swissmade Ballroom Blitz 25 poeng

Kjersti Olsen

8.NO32718/17 Roabamsen`s Perle Pegasus 21 poeng

Sissel Vatndal, Baard Paulsen

9.NO41243/16 Cafridas Terrific Texas Teddie 20 poeng

Vigdis Løken

10.NO35895/15 Sarah Sakura av Hiselfoss 11 poeng

Bente Risto Holmen

11.NO44810/13 Roabamsen`s Madonna Mirakel 6 poeng

Sissel Vatndal

12.NO52451/17 RL1 Kordette av Lee Armand 4 poeng

Maianne og Alf Gunnar Sandvik

Lydighet

1.NO39324/16 RL1RL11 Snow Princess av Lee Armand 732,75 poeng

Marianne og Alf Gunnar Sandvik

2.NO39326/16 Cool Love av Lee Armand 720 poeng

Patricia Hofmo Risopatron

3.NO52451/17 RL Kordette av Lee Armand 666,75 poeng

Marianne og Alf Gunnar Sandvik

Rally lydighet

1.NO39326/16 Cool Love av Lee Armand 671,60 poeng

Patricia Hofmo Risopatron

2.NO39324/16 RL1RL11 Snow Princess av Lee Armand 610,85 poeng

Marianne og Alf Gunnar Sandvik

3.NO52451/17 RL Kordette av Lee Armand 569,05 poeng

Marianne og Alf Gunnar Sandvik

Mestvinnende 2018

Ørje 12.01.2019. Sissel Vatndal  og Vigdis Løken

Print Friendly, PDF & Email