Styrepresentasjon

Dagdrid Hokstad

Dagfrid Hokstad, Nestleder (Fungerende leder fra 11. november 2016)

<Tekst kommer>

 

Odd Harald Amundsen, Sekretær

<Tekst ofg bilde kommer>

 

Nicolai Brechan, Kasserer

<Tekst og bilde kommer>

 

Håkon Kristiansen

Håkon Kristiansen, Styremedlem

<Tekst kommer>

 

Portrett Styremedlem Jon Jerre

Jon Jerre, 1. varamedlem

Jeg har vært varamedlem i styret fra 2015, og har tidligere sittet 9 år i avdelingsstyret for Asker & Bærum, hvorav de siste 6 årene som leder (til desember 2014). Jeg har hatt hund i ca. 50 år av mitt liv, først airedale terrier, dernest 3 runder golden retriever, før jeg startet med berner i 2001. Vi har nå 2 bernere – Topsy (april 2010) og Bob Marley (mars 2012).

 

Gudrun Kjøsnes, 2. varamedlem

<Tekst og bilde kommer>